Griči XC 2018 Vrtojba, UCI C1Internationa MTB race

Lista prijavljenih GRIČI XC 2017

Spodnji seznam vsebuje samo prijavljene preko naše spletne strani!

Za seznam prijavljenih preko prijavim.si poglej https://prijavim.se/calendar/checkings/1834/XCO_GRICI_2017/

Skupno število prijavljenih tekmovalcev: 98
Skupno število potrjenih tekmovalcev:

Num.
Num.
Competitor
Concorrente
Team
Squadra
Elite Uomini / Men
1 SCHMID BELTAIN KTM PROTEK DAMA
2 SAMPARISI LORENZO KTM PROTEK DAMA
3 SENO MARCO s.c.Roveredo in Piano
4 KERSCHBAUMER GERHARD TORPADO GABOGAS
5 VIEIDER MAXIMILIAN TORPADO GABOGAS
6 LAVRENCIC MIHAEL ASD SALESE FACTORY TEAM
7 VALTER ATTILA Cube_Csömör UCI MTB Team
8 CASAGRANDE MICHELE TEAM DAMIL GT TREVISAN
9 DOMENICO VALERIO TEAM DAMIL GT TREVISAN
10 PONTA MARCO Fun Bike Cussigh
11 GEHBAUER ROBERT RC Arbö Askö Klagenfurt
12 KRENN WOLFGANG Bike Team Kaiser
13 BRAIDOT DANIELE cs carabinieri
14 BRAIDOT LUCA cs carabinieri
15 TABACCHI MIRKO cs carabinieri
U23 Uomini / Men
1 COLLEDANI NADIR TORPADO GABOGAS
2 CASTELLANI MATTIA ASD Team Friuli-Sanvitese
3 LENZI ALBERTO TEAM RUDY PROJECT - XCR
4 VIDONI MATTEO ASD FUN BIKE
5 ROCCON ANDREA 03T1319 ASD MTB CLUB LA PERLA VERDE
6 TAUCERI FEDERICO ASD SALESE FACTORY TEAM
7 MOLINARI RUDY CAPRIVESI
8 ALMONTI ANDREA BURN MTB PRO TEAM - ASD CYCLING SPORT PROMOTION
9 ZORDAN EDDY TEAM DAMIL GT TREVISAN
10 ZARANTONELLO TOMMASO TEAM DAMIL GT TREVISAN
11 CESTONARO MATTIA TEAM DAMIL GT TREVISAN
12 MARESCUTTI MICHELE FOUR ES Racing Team
13 CUDICIO ALBERTO Trivium Froggy team
14 AGOSTINELLI ALESSIO
15 PELLIZZON MORENO Team Rudy Project XCR
16 DAL PIVA LORENZO Team Rudy Project XCR
17 DALLA PRIA ANDREA Team Rudy Project XCR
18 VUERICH DAVIDE Team Friuli sanvittese
Donne / Women (Categoria unita ELITE, U23,)
1 KINDLHOFER TINA Bike Zeit
2 SELVA CHIARA Spezzotto Bike team
3 CALVETTI SERENA TEAM DAMIL GT TREVISAN
4 MARCHET GIORGIA FOUR ES Racing Team
5 PELLIZZARO JESSICA Team Rudy Project XCR
6 BELOMOINA YANA CST Sandd American Eagle Mountainbike racing team
Donne / Women (Categoria unita ELITE SPORTS, MASTER)
Master I Uomini / Men (1978-1987)
1 DAGRI ALBERTO a.s.d.gruppo generali trieste
2 BISETTO ALBERTO selle Italia northwave cofiloc
3 DALLA PRIA ANDREA Team Rudy Project XCR
Master II Uomini / Men (1968-1977)
1 BRESSAN CHRISTIAN Team Granzon
2 MATTIUZZO CHRISTIAN TEAM RUDY PROJECT - XCR
3 CARAVELLO MELI MASSIMO Trivium Froggy team
4 FAGOTTO GIULIANO TRIVIUM-FROGGY TEAM
Master III Uomini / Men (1967 + )
1 ROLAND MAIER RC Feld am See
2 ANGELI ANDREA ASD G.C.DEL FRIULI VENEZIA GIULIA
3 SAIN PAOLO bastioni bike
4 VELLO FRANCESCO A.S.D.Team Friuli Sanvitese
5 BRANCATI GIULIANO CAPRIVESI
6 PENDINI ANDREA LUNARDI CORRATEC
7 BRAIDOT MAURO Caprivesi
Elite Sports Uomini / Men (Anno di nascita 1998 +)
1 CELEGHIN DAVIDE BIKE CLUB 2000 ITALIANJET
2 WAYER BENJAMIN U.C. Caprivesi
3 FOLLEDORE EMANUELE KY.CO.SYS
U7 Ragazzi / Boys
U7 Ragazze / Girls
U9 Ragazzi / Boys
1 ANTONIOLLI MATTEO Trivium Froggy Team
U9 Ragazze / Girls
U11 Ragazzi / Boys
U11 Ragazze / Girls
U13 Ragazzi / Boys
1 DA PARè ALESSANDRO Trivium Froggy team
U13 Ragazze / Girls
U15 Ragazzi / Boys
1 PISCOPO LUCA CAPRIVESI
2 CHIANDUSSI ALESSANDRO A.S.D. DONI 2004
3 CARAVELLO MELI CRISTIAN Trivium Froggy team
U15 Ragazze / Girls
1 VELLO MARGHERITA A.S.D.Team Friuli Sanvitese
U17 Junior - Ragazzi / Boys
1 CAPRA MANUEL G.S. LAGORAI BIKE
2 ANDRIOLLO ELIA G.S. LAGORAI BIKE
3 NADALUTTI VALENTINO Team Granzon
4 CHIUMENTI GIACOMO CAPRIVESI
5 CHIANDUSSI MICHELE A.S.D. G.S. DONI 2004
6 TOFFOLO DANIELE Trivium froggy team
U17 Junior Ragazze / Girls
1 HOLLAND CORNELIA Naturfreunde Wilhelmsburg
2 BERTO ANTONIA A.S.D. G.S. DONI 2004
3 FERRIOLO ILARIA Trivium froggy team
4 BERTONI GIULIA Ucla1991
U19 Junior - Ragazzi / Boys
1 BRAIDA EDOARDO ASD TEAM GRANZON
2 MARTINUZZI CHRISTIAN ASD LIBERTAS CERESETTO
3 MERLINO GABRIELE ASD LIBERTAS CERESETTO
4 KáDI TAMáS BENJAMIN Cube-Csömör
5 MARIETTI ENRICO G.S. LAGORAI BIKE
6 AZZANO DANIELE CAPRIVESI
7 BRANCATI ALBERTO CAPRIVESI
8 CUDIZ TOMAS CAPRIVESI
9 HOLLAND MICHAEL Naturfreunde Wilhelmsburg
10 MARTINELLI ANDREA Melavì Focus Bike a.s.d.
11 DE PIAZ MARCO Melavì Focus Bike a.s.d.
12 GUASCO MATTIA BURN MTB PRO TEAM - ASD CYCLING SPORT PROMOTION
13 TAFFAREL NICOLA TEAM DAMIL GT TREVISAN
14 VELLO DAMIANO A.S.D.Team Friuli Sanvitese
15 DE LUCA CEROS SIMONE Trivium froggy team
16 COLAUTTI FRANCESCO Trivium froggy team
17 CEOLIN FEDERICO asd Team Velociraptors
18 VENTAGGIATO RAMON asd Team Velociraptors
19 BERTON ALESSANDRO asd Team Velociraptors
20 VUERICH SIMONE Team Friuli Sanvittese
21 SKERL STEFANO ASD FEDERCLUBTRIESTE
U19 Junior Ragazze / Girls
1 MORO KATIA PILA BIKE PLANET
2 STEGAGNOLO GIORGIA BURN MTB PRO TEAM - ASD CYCLING SPORT PROMOTION
3 ZARANTONELLO MARIA TEAM DAMIL GT TREVISAN
4 PAGOTTO GAIA asd Team Velociraptors
5 SPECIA GIADA asd Team Velociraptors
Hoby

SPONZORJI TEKMOVANJA

Ta spletna stran uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.  DOVOLI Več informacij o piškotkih najdete in nastavitve TUKAJ.